הכירו אותנו

Leading Towards Natural Beauty

ד"ר סבטלנה לבנטמן

מי?

רופאה מומחית בפסיכיאטריה, בעלת ניסיון למעלה מ-20 שנה בארץ. מנהלת מרפאה מקצועית בקופת חולים כללית, בעברה מנהלת מחלקות בבית החולים "מזור" ומרצה בפקולטה לרפואה בטכניון, בעלת מומחיות בתחום האסתטיקה עם הכשרה במגוון רחב של קורסים, סדנאות והשתלמויות.

למה?

"לאחר שנים של מסע אישי לחיפוש דרכים לשימור מראה חיי, רענן וטבעי, מסע בו חוויתי המון התלבטויות וספקות לגבי טיפולים אסתטיים ותוצאותיהם שבפעמים רבות גורמות לנשים לאובדן האינדיבידואליות והחינניות הטבעית שלהן. הגעתי למסקנה שיש לי מקום בתחום האסתטיקה, יש לי את הכלים המתאימים והדרך הנכונה להגיע לתוצאה הרצויה והמדויקת, אציע לכן רק את מה שהייתי עושה לעצמי ולבני משפחתי".

ד"ר אדוארד לבנטמן

מי?

מומחה ברפואה תעסוקתית, למעלה מ-20 שנה ברפואה בארץ,  כולל ניסיון רב שנים בתחום הקרדיולוגיה ורפואה פנימית. בעל מומחיות בתחום רפואה אסתטית.

למה?

"ראיתי הרבה מחברי הטובים מתמודדים עם בעיית נשירה והתקרחות. ההתמודדות עם חוסר שביעות הרצון מהמראה החיצוני, עשויה לגרום לתסכול רב, חוסר בטחון וערך עצמי נמוך. כל אלו מחלחלים לאישיותו של הסובל ומקשים עליו בכל תחומי החיים. כרופא הרגשתי צורך לעזור והחלטתי לחפש דרך בטוחה ויעילה לפתרון הבעיה".

"מעיין הנעורים"

תמיד תהינו כיצד המפורסמים האהובים עלינו בארץ ובעולם לא מזדקנים ונשארים בעלי מראה רענן, טבעי וצעיר לאורך שנים? מדוע הזקנה לא משנה אותם? התשובה שוכנת בטכנולוגיה חדישה, פשוטה, בטוחה ונגישה  לכל אחד ואחת מאתנו – הPRP – הטיפול נשען על המשאבים הטבעיים של גוף האדם ונעשה על ידי שימוש בתאים של המטופל עצמו.

מקילופים כימיים לטיפול בלייזר, לא חסרות דרכים בהן ניתן להפיח חיים חדשים בעור עייף ומזדקן, אבל באף אחד מהטיפולים הללו לא משתמשים בכוח הטבעי של גוף האדם להתחדשות מתמדת כמו שקורה בטיפול הפלזמה.

קים קארדשיין ואנג'לינה ג'ולי כנראה לא טועות בכל מה שנוגע לאסתטיקת הפנים שלהן.

לייעוץ ללא עלות וקביעת תור

שפות
דילוג לתוכן