מזותרפיה רפואית

שיטת טיפול רפואית המאפשרת החדרת ויטמינים, חומצה היאלרונית ועוד מרכיבים חיוניים במינון הנכון, למקום הנכון.

מה זה?

שיטת טיפול רפואית שהומצאה על ידי רופא צרפתי מישל פיסטור, שחשב על שיטת טיפול, שמאפשרת החדרת תרופה הנכונה, במינון הנכון, למקום הנכון.

הרעיון אותו קידם דר' פיסטור, שאם מזריקים כמויות קטנות של חומר היישר למקום הבעייתי, הטיפול יהיה בטיחותי ויעיל יותר. המזותרפיה עוזרת בפציעות ספורט, מיגרנות, דלקות פרקים ומחלות אחרות. ב-15 השנים האחרונות הפכה המזותרפיה לאבן יסוד של טיפולי הצערת העור ושימורו ברחבי העולם.

איך השיטה עובדת?

השיטה הרפואית משלבת הזרקות ביחד עם מכשור ומאפשרת להשיג תוצאות יעילות יותר לתווך ארוך יותר.

במזותרפיה מזריקים לשכבת העור השניה (המזודרמיס), כמויות קטנות של תרכובות חומרים המכילים ויטמינים, נוגדי חמצון, מינרלים וחומצה היאלורונית וכ"ו המעודדים את התחדשות העור. ניתן להגיע על ידי המזותרפיה לתוצאות טובות ונשמרות לאורך זמן. הטיפול נעשה גם לקרקפת ונמצא יעיל גם לצמיחת שיער ושימורו.

תוצאות טיפול המזותרפיה

השינוי יהיה נראה לעין כבר בטיפולים הראשונים עם אפקט הדרגתי ומרשים, התוצאה הסופית והמרהיבה תראה אחרי 4-6 חודשים עם מראה עור צעיר, רענן וקורן.

כמו כן מראה שיער שופע יותר. הטיפולים הללו מעודדים את צמיחת השיער והפסקת נשירתו.

שימוש בטיפול:

קמטים באזור הפנים

קמטים באזור העיניים

העלמת עיגולים שחורים

כפלים וקמטים באזור הצוואר, חזה ומרפקים

סימני גיל

העלמת פיגמנטציה - כתמי עור

צלקות

צמיחת שיער

Mezo-Before-New Mezo-After-New
B_3.jpg B_1.jpg

מונחים שכדאי לדעת

ויטמינים

ויטמין הוא חומר אורגני החיוני לגוף ומסייע לפעילויות כמו גדילה, חילוף חומרים, עיכול, מניעת מחלות ועוד. ויטמין C, ויטמין B, ויטמין B7, ויטמין B3, ויטמין H הוכחו כחיונים לצמיחת השיער.

מינרלים

המינרלים הם יסודות. להם זקוקים יצורים חיים לשם פעולה תקינה. הם נצרכים במזון ובניהם נמנים הנתרן, סידן, אשלגן, זרחן, גופרית, ברזל (החשוב ביותר לשיער) ועוד.

פלבונואידים

הם תרכובת המופיעות בצמחים כפיגמנטים צהובים, יש להם השפעה על הלב ועל כלי הדם, יוצרים פעילות אנטיויראלית, נוגדת דלקת ומפחיתה לחץ דם.

חומצות אמינו

הן אבני היסוד של החלבונים ורקמות השריר

פפטידים

בתחום האסתטיקה הם חלקיקי חלבון המיוצרים ממקור מצחי או מעבדתי ומשמשים לתקשורת התאית והבין תאית, יש לפפטידים תפקידים רבים בניהם ריפוי, יצור תאים ועוד.

אנטיאוקסינטים

מולקולות כימיות המכונות רדיקלים חופשיים עלולות לפגוע בתא ובחומר הגנטי שבו. ביכולתנו לצרוך חומרי מזון (פירות וירקות למשל) המכילים חומרים המנטרלים את הרדיקלים החופשיים ואלו נקראים אנטיאוקסידנטים, מי צורך את אלו בכמויות גדולות נמצאים בסיכון מופחת לפתח מחלות.

לייעוץ ללא עלות וקביעת תור

שפות
דילוג לתוכן